משאיות חלוקה

 
קלות לתמרון, נוחות ויעילות
משימות חלוקה דורשות משאיות שתוכננו במיוחד לכך. משאיות קלות עם רוחק סרנים קצר המעניק יכולת תמרון אופטימאלית לחברות בלדרות; משאיות כבדות יותר עם שלושה סרנים לחלוקת חומרי בנייה; משאיות עם מרכב שטוח, בעל דפנות וילון, ארגז סגור עם/בלי יחידת קירור או עם התקן להובלת זכוכית; עם משטח הרמה אחורי, מנוף או מלגזה המותקנת על המשאית; גוררים עם גרור עירוני בעל היגוי... את כל אלה מציעה DAF במשאיות החלוקה המובילות בישראל.
פתרונות חלוקה תפורים על פי מידה
רכבי החלוקה הם מגוונים כמו הסחורות שאותם הם מובילים. מבחינה זו חיוני לבחור ברכב בעל המפרט הנכון, ובמחלקת ההנדסה יסייעו לך לקבוע מה המפרט המתאים ביותר עבורך. לכל אחד מיישומי ההובלה יש דרישות מיוחדות משלו, וזו הסיבה שכל משאית של דאף היא ייחודית. הדבר נכון גם לרכבי חלוקה.

כל משאית של דאף נבנית בהתאם למפרטי הלקוח. עם מגוון רחב של תאי נהג, דלתות, חטיבות הינע ותצורות סרנים, וכולם מיוצרים באיכות הגבוהה ביותר. אחרי הכל, אמינות ובטיחות הן מרכיב חיוני של תחום עסקי זה.

הדבר נכון גם לגבי יכולת תמרון, קלות הפעלה אופטימאלית, כניסה ויציאה נוחות וצריכת דלק נמוכה. ומנועים חזקים וגמישים שמאפשרים לרכב להשתלב בקלות בתנועה. וכמובן כושר העמסה נכון עם עתודת העמסה טכנית מספיקה, במיוחד על הסרן הקדמי.

סדרות דאף LF ו-CF כוללות מגוון רחב של משאיות חלוקה. המשאית המתאימה במדויק לכל משימה.

סדרת דאף LF

העיר היא המגרש הביתי שלה

דאף LF מתוכננת מתחילתה ועד סופה למשימות חלוקה. עם מידות קומפקטיות, קוטר סיבוב קטן והיגוי קל, מציעה ה-LF יכולת תמרון טובה יותר מאשר כל משאית אחרת. עם הספקי מנוע הנעים בין 160 ל-280 כ"ס, ניתן למצוא מנוע מתאים לכל יישום. ניתן גם לקבל כאופציה תיבת הילוכים רובוטית.
המשקל העצמי הנמוך של ה-LF מבטיח כושר העמסה גדול במיוחד ביחס לקטגוריה, הנע בין קרוב ל-4.5 טון מתוך משקל כולל מורשה של 7.990 טון ב-LF45 הקלה ביותר ועד ל-13 טון בדגם LF55 18 טון. ה-LF55 עם סרן שלישי עם היגוי משלב כושר העמסה של 15.5 טון עם יכולת תמרון אופטימלית. בנוסף, לכל דגמי LF יש מספיק עודף כושר העמסה על הסרן הקדמי כדי למנוע עומס יתר בעומס חלקי המרוכז בשטחו הקדמי של הארגז. משקל מחובר כולל של 32 טון, מאפשר גם הוספת גרור. ה-LF55 זמין גם בתור גורר, המתאים באופן אידיאלי לגרורים עירוניים קלי משקל.

סדרת דאף CF

משאית רב תכליתית ויעילה

ה-CF75, המבוססת על אותו תכנון שלדה חכם כמו ה-LF, מעניקה לך את כל התכונות שאתה מצפה למצוא ברכב חלוקה, אולם עם תא הנהג הגדול יותר של ה-CF. דגם זה, שמאפשר לך לשאת שם מטען כבד יותר, מהווה פתרון אידיאלי הן כמשאית אחודה והן כגורר לחלוקה עירונית ואזורית.

כמו כל המשאיות של דאף, ה-CF מציעה את הרמות הגבוהות ביותר של אמינות ועלות תועלת לק"מ. זמינות מרבית, עלויות תפעול נמוכות וכושר העמסה גבוה הודות למשקל העצמי הנמוך. מנועי השישה צילינדרים בטור, החזקים והגמישים, מבטיחים צריכת דלק נמוכה. הוסף לכך את מאפייני הנהיגה המעולים, את הבטיחות האופטימאלית הודות לבלמי הדיסק המאווררים של דאף עם הבקרה האלקטרונית ואת הנוחות האופטימאלית – וה-CF היא כלי הנהיגה המושלם לנהג. ועם עלויות נמוכות לקילומטר, זוהי משאית החלוקה האידיאלית עבור המפעיל.

לחץ לקטלוג משאיות החלוקה שלDAF (אנגלית)