מידע נוסף

  • מוקד DAF24:
    08-9270570 (24 שעות)

 

 

SB230 - פיוניר

עולים לנמוך כניסה- ויורדים בהוצאות הדלק

האוטובוס העירוני המוביל בישראל חובר לשלדת האוטובוס החסכונית בישראל. מרכב פיוניר של חברת מרכבים ושלדת SB230 של DAF VDL מהווים יחד אוטובוס נמוך כניסה, נגיש מרווח ויעיל, המיועד להסיע עד 93 נוסעים (38 בישיבה ו-55 בעמידה).

DAF-VDL האוטובוס החסכוני בישראל

חיסכון בכל קילומטר של נסיעה
 
בעידן שבו הוצאות הדלק הולכות ותופחות, אוטובוס בעל מנוע חסכוני הוא המפתח שלך להצלחה. דגמים של שלדות אוטובוסים המיוצרים על ידי יצרנים שונים נבדלים זה מזה בצריכת הדלק ובעלויות אחזקה שוטפות, לעיתים במידה משמעותית ביותר, ולכן חשוב לבחור באוטובוס המספק את הביצועים הטובים ביותר באופן החסכוני ביותר.

בבדיקה שנערכה על ידי המגזין הגרמני OMNIBUSREVUE נמצא כי האוטובוס של VDL הוא החסכוני ביותר מבין 5 יצרנים שנבדקו. המגזין בדק את האוטובוסים בנסיעה של כ-600 ק"מ, בתנאי דרך שונים ומצא שדגם פוטורה של VDL צורך 26.1 ליטר ל-100 ק"מ- 7.8 ליטר פחות מהמתחרה במקום החמישי, כ-23% פחות!

גם בבדיקה שנערכה בישראל עבור הנהלת המועצות האזוריות נמצא שאוטובוס DAF VDL מוביל בצריכת הדלק מבין האוטובוסים שנבדקו. חישוב כולל לעלויות נסיעה (המשקלל עלות סולר + אוריאה) מצא כי אין אוטובוס חסכוני יותר בישראל.

אולם לנו ב"תשתית" אין צורך בבדיקות מעבדה. אנו שומעים על נתוני צריכת הדלק מהלקוחות שלנו, ויודעים שאוטובוס של DAF VDL עולה להם פחות מכל אוטובוס אחר.